Granton AI

váš průvodce do budoucnosti

Granton AI

Jsme tým IT expertů s nadšením do nových technologií. Máme za sebou mnohaletou zkušenost s consultingem v IT oborech, jako jsou Architektura, Machine learning, Project management a další. Našim klientům dlouhodobě pomáháme optimalizovat business procesy pomocí nových technologií. V posledních 5ti letech se zaměřujeme především na Artificial Inteligence — a ta nás hodně baví! Přes prvotní využívání existujících AI nástrojů pro optimalizaci interních procesů v naší firmě Granton jsme se dostali k vývoji vlastních řešení. Ta nyní úspěšně implementujeme i u našich zákazníků.   

0 +
Let na trhu s IT
0
Let zkušeností s AI

Data Processing

Extrakce a zpracování

dat z dokumentů

Umělá inteligence je dnes v administrativních procesech spolehlivým pomocníkem. Naše řešení vám umožní velice přesně extrahovat data z životopisů kandidátů do vašeho CRM systému, nebo třeba automatizovat zadávání dat z faktur do účetnictví.

AI ASISTENTI

Komunikujte se

svými daty

Nemusíte dlouho vzpomínat nebo hledat — stačí se zeptat chytrého AI asistenta. Ten informace nejen dohledá, ale také nad nimi vykoná základní operace.

Strojové učení

Predikce a analýza

vašich dat

Dnešním velkým bohatstvím firem jsou data, která nashromáždily během svého působení na trhu. Správné využívání těchto informací může firmě přinést mnohé benefity.

KOnzultace

Poradíme vám

v oblasti AI

Naše letité zkušenosti v oblasti IT a AI vámi budeme rádi sdílet formou konzultace nad vaším problémem.

Kontaktujte nás

doktor
Jan Haase
AI Domain Lead

jan.haase@granton.cz
+420 773 684 377

Nela Kavalírová
Nela Kavalírová
Business Development

nela.kavalirova@granton.cz
+420 721 138 500

Kreslicí plátno 1_20
Josef Polach
AI Architect

josef.polach@granton.cz
+420 773 835 581